8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Momente paniku/ Televizori gjigant i bie mbi kokë të ftuarit, moderatori vazhdon emisionin (VIDEO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një gazetar sportiv arriti të shpëtonte u padëmtuar rëndë pasi një ekran gjigand u rrëzuan mbi të gjatë një transmetimi televiziv drejtpërdrejt.

 

Drejtuesi i ESPN FC Radio Colombia Carlos Orduz shpëtoi pa ndonjë dëmtim serioz – vetëm mavijosje dhe gjakderdhje – pas aksidentit të papritur. Ndërkohë të ftuarit e tjerë në studio i kërkuan të ruante qetësinë.

“Në lidhje me incidentin që ndodhi në fillim të programit tonë në ESPN Radio, do të doja të siguroja që jam mirë.

 

Unë jam kontrolluar dhe asgjë nuk ka ndodhur përveç tronditjes që pësova. Unë i vlerësoj mesazhet tuaja mbështetëse”./gazeta-shqip.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit