13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

“Momenti i duhur për të njohur partnerin”, ja kush është konkurrentja e parë që i bashkohet “Përputhen 40”

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Gilberta Simoni, 43 vjeç, është konkurrentja e parë që i bashkohet “PërPuthen 40”.

 

Ajo është nga qyteti i Lushnjës, me profesion mësuese, ndërsa iu bashku këtij programi pasi tha se e konsideron momentin e duhur në jetën e saj për të njohur partnerin e jetës.

Ndonëse pranoi se nuk ishte i lehtë të merrte vendimin për t’ju bërë pjesë e emisionit, ajo tha se megjithatë vendosi ta provonte.

 

“Vendosa të vij në “PërPuthen” sepse është momenti i duhur për të njohur partnerin e jetës dhe aty kam më shumë mundësi. Ka qenë e vështirë të vendosja. Lushnja qytet i vogël dhe kam dëgjuar shumë mendime, pro apo kundër. Më thoshin ‘mos shko se nuk është për ty’”, tha ajo./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit