11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Morena Taraku nis plazhin në Turqi/ Poston fotot e nxehta

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Këngëtarja, Morena Taraku njihet për pushimet dhe jetën e saj luksoze

 

Me bikinit rozë, shoqëruar me një koktejl rozë, Morena postoi në Instagramin e saj, fotot që tërhoqën vëmendjen e fansave. Shpesh, këngëtarja është komentuar për veshjet e shtrenjta, pushimet luksoze.

Për të, nuk duhen temperatura të larta për t’u shfaqur me rroba banjoje. Në ditët e acarta të shkurtit, ajo postoi foto dhe video provokuese në dëborë./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit