20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Mos e hidhni kurrë në plehra lëkurën e këtij produkti që e keni të gjithë në shtëpi/ Pastron organizmin nga të gjitha toksinat dhe ju ndihmon që të bini në peshë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Lëkurat e hudhrës janë përdorur që në lashtësi për të mbajtur organizmin në formë, nxitur qarkullimin e gja.kut dhe mbi të gjitha për të pastruar organizmin nga të gjitha toksinat.

Ndoshta nuk e dinit, por ato mund të përdoren edhe për rënien nga pesha.

Sipas agroweb.org, zjeni në një tenxhere të vogël 1 litër ujë. Pasi uji të nisë të vlojë largojeni nga zjarri.

Hidhni në tenxheren ku keni ujin e zier të nxehtë tre duar me lëkura hudhrash.

Kujdes lëkurat e hudhrave duhet t’I hidhni pasi uji ka zierë dhe jo gjatë momentit të zierjes.

Përzijeni mirë dhe lëreni të qendrojë ashtu përgjatë gjithë natës.

Të nesërmen kullojeni lëngun dhe pini dy ose tre gota në ditë për një muaj ose dy muaj në varësi të peshës trupore që keni./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit