9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Murati befason Melisën me dy ‘dhurata’ dhe e kritikon:Je shumë e afërt me djemtë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Nuk kishte si të shkonte më i ëmbël takimi mes Melisës dhe Muratit dhe për këtë u kujdes pikërisht ky i fundit.

Nga Turqia, vetëm për Melisën, Murati i kishte sjellë bakllava dhe çaj.

Melisa u surprizua jo pak, mbi të gjitha pasi provoi bakllavanë, ndërsa për çajin tha se nuk e kishte provuar ndonjëherë.

Ajo nuk ja kurseu edhe komplimentet Muratit ku i tha në turqisht se e ka fytyrën si një fëmijë.

E megjithatë ky i fundit, e kishte një kritikë për të duke i thënë se ajo është shumë e afërt me djemtë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit