12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Ndjekësja e tmerron keq autoren e PërPuthen: 8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti ka publikuar një mesazh që i ka ardhur në rrjete sociale, me rastin e 8 Marsit. Një ndjekëse e ka ofenduar dhe mes të tjerash i ka shkruar: “8 Marsin tjetër e hëngsh në dhe”.

 

Pasi ka bërë publik këtë mesazh, Olsa ka shkruar se do donte ta festonte këtë ditë, por në fakt gratë janë të parat që nuk duan njëra-tjetrën. Ajo ka shtuar se gruaja që i ka nisur një mesazh të tillë, as nuk e njeh.

“Doja shumë të festoja këtë 8 mars, por ne vajzat dhe gratë jemi të parat që nuk duam njëra-tjetrën. 8 marsin tjetër e hëngsh në dhe, nuk di Zot i madh mëshirë. Kjo është një grua se di a është nënë, e shihe pak me çfarë urrejtje ka ndaj meje, nuk më njeh fare po fare”, ka shkruar Olsa./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit