8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Nga bankomati ‘fluturonin’ para, ky burrë bën veprimin befasues

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Khalil, i martuar dhe me një fëmijë, ndjek universitetin. “Ne jetojmë në një shtëpi të vogël, – thotë gruaja e tij, – “djali im ishte duke studiuar për një provim dhe bashkëshorti vendosi të dilte një shëtitje në mënyrë që të mos e shqetësonte”.

Agjentët e stacionit policor kryen një kontroll në vend: Në ATM nuk kishte shenja të thyerjes ose të ushtrimit të dhunës.

Hetuesit, pasi kanë njoftuar menaxherin e bankës dhe institucionin mbikëqyrës, po përpiqen të kuptojnë nëse mosfunksionimi ishte rezultat i ndonjë sulmi hakerësh, shkruan Ansa.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit