9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Ngjarja e rende ne Tirane, policia jep informacion

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një burrë është hedhur nga kati i 5-të i një pallati në Tiranë.

Burime zyrtare nga policia thanë se në orën 15:05, është vetëhedhur nga lartësia nga burrë, i cili është i paidentifikuar.

Nga të dhënat, mësohet se ai është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia Tiranë/ Informacion Paraprak

Rreth orës 15:05 në rrugën ‘Thanas Tashko’ është vetëhedhur nga lartësia e një pallati në kushte të rënduara psikologjike një shtetas ende i paidentifikuar, i cili u dërgua në spital për trajtim mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit