8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Ngjarje e rëndë, gjendet i mbytur një person në liqenin e Pogradecit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një person është gjetur i mbytur në liqenin e Pogradecit.

Trupi i pajetë është akoma i paidentifikuar dhe është dërguar drejt morgut.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngajrjes, ndërsa policia ka nisur hetimet./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit