12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Ngjarje e rëndë në Berat, 69-vjeçari ndez zjarr në tokën e tij dhe i bën “gjëmën” vetes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Berat, në vendin e quajtur “Blloku i Fiqve” në Uznovë.

69-vjeçari Asqeri Lybeshari kishte ndezur zjarr në tokën e tij, por pasi ka humbur kontrollin ka rënë mbi të duke humbur jetën.

Shkak për vde kjen e Lymbesharit ka qenë asfiksia nga tymi./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit