12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Ngjarje e rëndë në Lezhë, dy punëtorë bien nga skela dhe dërgohen me urgjencë në spital

Mos i humbisni

Me te lexuarat

foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lezhë.

Mësohet se dy punëtorë kanë rënë nga skela, ku kanë qenë duke punuar.

Punëtorët kanë marrë plagë të shumta dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë, nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit