23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022

Një rast i pabesueshëm mes një Ujku kundër 3 deleve, askush nuk e priste këtë..VIDEO

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Rastet më të pabesueshme me kafshët që arritëm të kapim në kamera! Askush nuk e priste këtë me siguri, dhe në jetën reale shumë rrallë mund ta shihni këtë! Të gjitha momentet janë të reja, dhe patjetër që do të tronditeni se çfarë janë të afta kafshët dhe çfarë bëjnë kafshët!./brbtimes.com

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit