9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

NJOFTIM/ Pas anulimit të fluturimeve, Aeroporti i Rinasit ka një lajm për udhëtuesit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

TIRANË– Aeroporti i Rinasit anuloi mbrëmjen e djeshme fluturimet për shkak të motit të keq. Mirëpo tashmë fluturimet kanë nisur normalishte. Në një njoftim Aeroporti i Tiranës ka njoftuar se fluturimet kanë rifilluar.

NJOFTIMI:

Njoftojmë se kanë rifilluar fluturimet.Pasagjerët e fluturimeve të sotme janë të lutur të informohen se do të ketë vonesa gjatë ditës për shkak të motit të rënduar. Për më tepër vizitoni faqen zyrtare të TIA-, në kohë reale .Për fluturimet dhe lidhuni me kompaninë ajrore për detaje të mëtejshme./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit