20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Njoftimi i rëndësishëm, mbyllet papritur kufiri me Greqinëf

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Nëse keni plane për të udhëtuar sonte ose nesër drejt Greqisë, ky njoftim është për ju.

Pika kufitare e Kakavijës është mbyllur, pasi pala greke ka paralajmëruar një grevë.

Mësohet se greva e tyre do të zgjasë 24 orë dhe gjatë kësaj fashe orare nuk do lejohet të kalojë asnjë mjet.

Ndërkohë dogana shqiptare i bën thirrje qytetarëve që të shmangin udhëtimet gjatë këtij 24 orarëshi./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit