12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Nuk di a e ka gjallë të ëmën! E reja ngre alarmin nga Infektivi: E solla dje, bërtistin të gjithë dhe nuk i jepnin oksigjen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ndërsa, të ëmës, sipas saj, nuk i kanë vënë as oksigjen. Situatën në spitale, ajo e përshkruan një torturë.
TIRANË– Një qytetare ka ngritur alarmin nga spitali Covid 1, teksa deklaron se nuk e di a e ka të gjallë të ëmën apo jo. Në një prononcim për mediat, gruaja dëgjohet të thotë se ka sjellë dje të ëmën në spitalin e Infektivit dhe e vetmja gjë që ka dëgjuar, janë ulërima.

Ndërsa, të ëmës, sipas saj, nuk i kanë vënë as oksigjen. Situatën në spitale, ajo e përshkruan një torturë.

“Bëni diçka për të gjithë sepse po na marrin në qafë nënën, babanë, të gjithë. Na shkatërruan dje. Mamasë i kishte shkuar oskigjeni 47, bërtisnin…sa këtej andej dhe nuk i jepnin oksigjenin e duhur. E kemi sjellë që dje dhe nuk dimë nëse është gjallë. E kanë bërë njeriun biznes. Sill kos, sill lëng frutash, di unë çfarë është këtu, di unë a është gjallë nëna ime moj,”- dëgjohet të thotë gruaja./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit