20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

‘Nuk do të zgjidhja në jetën reale’/ Na mashtruan të gjithëve, çfarë deklaronte Tea për Beartin në ‘PërPuthen’

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i showbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në të gjitha mediat.

Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen.

Por çfarë deklaronte Tea në takimin e parë brenda programit?

Ajo gjatë këtij takimi, deklaroi se nuk do ta zgjidhte Beartin jashtë programit, megjithatë krejt e kundërta ndodhi.

Tea: Beson se ka një energji mes nesh ?

Bearti: Ndihemi mirë. Ka një lloj vibe.

Tea: Ka qenë një zgjedhje edhe kur të ftova në takim. Ka qenë një zgjedhje që unë në jetën reale nuk do e bëja. Jashtë PërPuthen.

Bearti: E pse kështu?

Tea: Ka qenë një kshtu hajde se po provoj dicka. Sepse zakonisht jam e fokusuar, te një djemtë që… duken më tepër artistik.

Bearti: A nuk po të dukem artistik unë?

Tea: Në tjetër lloja arti./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit