12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Nuk e shpërndau urimin e Atdheut, kush e ndaloi Sindin dhe për çfarë arsye

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Nuk e shpërndau urimin e Atdheut, kush e ndaloi Sindin?

 

Gjatë ditës së djeshme konkurrentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Sindi, ka festuar ditëlindjen e saj, ndërsa nuk munguan urimet e shumta të konkurrentëve të këtij programi.

Por, një gjë e cila është vërejtur nga ndjekësit ka qenë urimi i Atdheut, të cilin ajo nuk e ka postuar në profilin e saj.

 

Më pas, ajo ka postuar një shkrim në rrjetin social, në të cilën ka kërkuar nga Atdheu të ndihmoje në shpjegimin e kësaj situate, pasi ka shumë ndjekës që po e gjykojnë atë se nuke e ka ripostuar urimin.

 

“Për të gjithë ju se po më ‘gjy koni’ pse nuk kam ripostuar urimin e Atdheut, Atdhe mund të më ndihmosh dhe ta shpjegosh?, ka shkruar ajo në story.

Nuk ka vonuar edhe reagimi i Atdheut, i cili ka ripostuar atë shkrim dhe ka thënë se ka xhelozuar Elvisi.

 

Gjithashtu ndjekësit ditë më parë kanë publikuar disa foto nga takimi i ardhshëm i Sindit me Muratin, dhe kanë thënë se gjatë një pjese të takimit Murati largohet, gjë që pritet të publikohet javën e ardhshme./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit