13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

“Nuk është shaka”, Albërije Hadërgjonaj na pa fjalë: Koronavirusin e hodhën me aeroplanë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka treguar se si ajo ishte ndër të parat kur u infektua me virusin COVID-19 në Amerikë në shkurt të vitit të kaluar.

Albërija ka hedhur dyshimet e saj mbi shfaqjen e virusit, duke e quajtur diçka të orkestruar dhe jo të zhvilluar në formë natyrale.

“Unë mendoj se ai virus kur u hodh në fillim, sepse ai është hedhur me aeroplanë, e kanë shkatërruar botën, ka qenë shumë intensiv dhe shumë i fortë dhe unë e kam përjetuar shumë keq, kështu që të kenë shumë kujdes njerëzit, sepse nuk është shaka. Sepse këtu thonë njerëzit ‘A shaka është, grip është, jo nuk është e vërtetë, është një virus që për ata që kanë një imunitet të dobët mund t’iu lëjë pasoja nëse shpëtojnë, po mund t’jua marrin edhe jetën”, ka theksuar këngëtarja Hadërgjonaj./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit