9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Nuk i rregullonte kurrë flokët, Albin Kurti bën më në fund ndryshimin që “i befasoi” të gjithë (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Albin Kurti është një nga politikanët më të dashur shqiptarë.

 

Ai së shpejti do të jetë sërish kryeministër i Kosovës, pas fitores bindëse në zgjedhje.

Por edhe pse në një pozitë mjaft të rëndësishme, ai rrallë i kushton rëndësi pamjes së tij të jashtme, shkruan meganews.al.

 

Një nga detajet që shpesh komentohej në rrjet, ishin edhe flokët e tij.

 

Së fundmi, Kurti ka vendosur të bëjë ndryshimin e shumëpritur, duke ndryshuar modelin e flokëve të tij.

Fotoja është publikuar nga berberi i tij, dhe Albini duket mjaft i lumtur për këtë gjë./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit