12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

“Nuk më lanë të bëj takim…”/ Ish-konkurrenti i Përputhen bën reagimin e papritur: Nesër do demaskoj emisionin

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Eris Aga, ish-konkurrent i Përputhen ka njoftuar se nesër do të dema skojë emisionin nëse transmetohet një takim i bërë me helikopter.

 

Kjo pasi sipas tij, atij nuk iu lejua diçka e tillë me pretekstin se do të marrë vëmendje dhe ish-konkurrenti shkruan se nëse transmetohet një emision me takim në helikopter do nxjerrë të palarat, shkruan meganews. al

Kam marr vesh se do behet takimi me helikopter qe mu sma lejun ta bej per shkak se sdonin te meerrja vemendje. Nese del takimi neser me helikopter une do t’ju demaskoj komplet emisionin. Kaq po iu them. Te ma dini per nder se po iu lajmeroj”, shkruan Eri ne postimin e tij./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit