8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Nuk ndalet gruaja e Lulzim Bashës/ Pas videos me gatim, nxjerr foton ndryshe të liderit demokrat

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Bashkëshortja e kryetarit të PD Lulzim Basha, Aurela ka zgjedhur të jetë tepër aktive në rrjetet sociale kohët e fundit.

Pas publikimit të fotos ku lideri demokrat i lexonte të bijës përralla para se të flinte gjumë apo videos ku shfaqej duke gatuar në shtëpi, këtë rradhë e shoqja ka sjellë diçka krejt ndryshe.

Ajo ka nxjerrë një foto, ku të dy bashkëshortët shfaqen në makinë duke udhëtuar.

Detaji që bie në sy është se Basha ndodhet në timon dhe mban veshur një kapele sportive dhe duket më i shkujdesur, ndryshe nga stili i tij i zakonshëm.

“Një pasdite të këndshme të gjithëve”, shkruan Aurela Basha krahas fotos./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit