9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Ofendimet dhe kritikat e shumta për lidhjen me Beartin, Tea merr vendimin e papritur

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni e ka hapur sërish llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, shkruan Express.

Ajo e kishte mbyllur Instagramin edhe shkaku i ofendimeve dhe kritikave të shumta që kishte marrë pas zyrtarizimit të lidhjes me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Pas fotografive dhe videove që dolën ku shihej duke u puthur e përqafuar me Beartin, ndjekësit e saj e quajtën tradhtare, e disa edhe ia uruan vdekjen.

Por, ndjekësit s’do të kenë më mundësi që të komentojnë. Tea menjëherë pas hapjes së llogarisë ka ndaluar komentet.

Por, ndjekësit s’do të kenë më mundësi që të komentojnë. Tea menjëherë pas hapjes së llogarisë ka ndaluar komentet./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit