9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Pa shumë bujë por jo në fshehtësi, Fero dhe Arbenita kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Këtë e ka konfirmuar pak minuta më parë vetë modelja Ismajli përmes një postimi në profilin e saj në Instagram. Beqaria e tyre ka mbaruar në momentin kur i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit.

Arbenita krahas fotos së publikuar dhe shkëlqimit që duket qartë në sytë e tyre, ka vendosur mbishkrimin “Të sapomartuar”.

Më herët Fero ka treguar pak nga historia e tyre e dashurisë duke thënë se Arbenita ka qenë femra e parë që ai ka pëlqyer dhe është munduar ta bëjë për vete./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit