12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Pamjet që nuk u transmetuan: Lediana shpërthen në lot pas përjashtimit të Erit nga Për’puthen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mbrëmjen e djeshme u transmetuan në “Për’puthen Prime” pamjet e sherrit mes Dorianit dhe Erit, të cilët u përjashtuan të dy nga programi.

Lediana u shpreh se po ndihet fajtore pasi gjatë transmetimit të takimit të tyre atë ditë ajo kërceu me Mevlanin. Ky veprim s’i pëlqeu aspak Erit, i cili u shpreh se u zhgënjyen prej saj.

Ndërkohë, ditën e sotme janë transmetuar pamjet ku Lediana shihet e përlotur pas vendimit për përjashtimin e tij. “Nuk mund të më akuzojë mua si fajtore vetëm sepse pranova një kërcim”, tha ajo mbrëmë jashtë kamerave.

Ajo sqaroi sot se ishte prekur, pasi u akuzua nga Antonela se ishte ajo që u bë shkak për largimin e Erit.

Reagimi im ishte për një akuzë që mu hodh nga Antonela, e cila tha se ti je fajtore për largimin e Erit sepse pranove kërcimin me Mevlanin kur kishe kërcimin me Erin, Por fajin e ka Antonela sepse kjo e hapi muhabetin e leshit që i çoi në debat ata. Antonela ndryshe është me kamera ndezur dhe ndryshe me kamera hapur. Bën sjellje të ndryshme”, tha ajo.

/News31.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit