12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Parashikimi i motit për sot, 4 mars 2021

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

 

TIRANË– Moti do të jetë me mjegull në bregdet në mëngjes ndërsa gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira kalimtare . Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit