15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

‘Për cilin takim je penduar?’, Tea e thotë troç: Kam dalë kot…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit. Që nga ai moment, dyshja nuk janë fshehur më, duke publikuar vazhdimisht momente pranë njëri-tjetrin në rrjete sociale. Mbrëmjen e kaluar ata kanë dhënë dhe një intervistë për emisionin “Roped with Olsi”.

E pyetur se për cilin takim në “Përputhen” është penduar, Tea tha se ka dalë kot me të gjithë djemtë, përpos Beartit.

“Për cilin takim je penduar? Thua me atë kot dola”, i tha Olsi. “Kot kam dalë me të gjithë, përveç Beartit”, u përgjigj ish-konkurrentja./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit