9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Përfshihet nga flakët automjeti gjatë natës, policia bën me dije se makina i përkiste 32-vjeçarit E.H

Mos i humbisni

Me te lexuarat

VLORA
Një automjet është përfshirë nga flaket gjatë natës së kaluar në Vlorë. Policia bën me dije se rreth orës 03:25 në lagjen ”Kushtrimi” u do gj mjeti ”Toytota” i 32-vjeçarit E.H.

Nga ana tjetër nuk dihet ende shkaku i djegies së makinës, ndërsa grupi hetimor po punon për të zbardhur shkaqet.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Vlorë/ Informacion paraprak

Më datë 04.02.2021, rreth orës 03:25, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet i markës “Toyota”, në pronësi të shtetasit E. H., 32 vjeç, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit