15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Përfshihet nga flakët godina e shërbimit të Provës në afërsi të SPAK dhe burgut ‘313’

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në vendngjarje ka mbërritur një zjarrfikëse e cila po punon për shuarjen e flakëve. Deri tani raportohet vetëm për dëme materiale në një prej zyrave të shërbimit të provës.

TIRANË–Godina e shërbimit të Provës në afërsi të SPAK është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Godina ndodhet në afërsi të burgut 313 dhe SPAK-ut, në zonën e ish-stacionit të Trenit. Zjarri ka nisur në ambientet e brendshme të godinës, prej nga ka dalë dhe tym.

Në vendngjarje ka mbërritur një zjarrfikëse e cila po punon për shuarjen e flakëve. Deri tani raportohet vetëm për dëme materiale në një prej zyrave të shërbimit të provës./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit