15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Përputhen/ Djaloshi i ri nga Dibra zbulon emrat a vajzave qe i pëlqejnë në emision

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ai është 31 vjeç, jeton në Tiranë, ku menaxhon një biznes dhe është me origjinë nga Dibra. Ai zbuloi emrat e vajzave që i kanë bërë më shumë përshtypje.

“Nga tipi, komunikimi e sjellja jam në dy zgjedhje. Është Ana, e mirë fizikisht dhe mënyra si komunikim. Zgjedhja e dytë është Jasmina, është goxha simpatike dhe më pëlqen mënyra si flet, është e prerë”, tha Ervisi.

Por Ana duket se po e drejtonte nga Antonela duke i treguar se ajo ka shprehur pëlqimin për meshkujt e mëdhenj në moshë, ndërsa më pas bëri batutë duke thënë: “Shyqyr na erdhi një kacurrels.”./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit