15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Përputhen/ “Kam ftohtë. Pse je kaq e egër? “, biseda të “nxehta” mes Atdheut dhe Dianës

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Djana dhe Atdheu kanë patur takimin e parë në Për’puthen, ku nuk munguan pyetjet dhe prekjet mes tyre.

Ledjana bëri një pyetje që nxiti debate dhe në studio. “Je i dhunshëm?”, pyeti Ledjana, gjë që më pas u përmend edhe pasi Atdheu e preku me këmbë.

Ledjana: Hiqe këmbën.

Atdheu: Kam ftohtë. Pse je kaq e egër? A ka ushtruar dhu në dikush ndaj teje?

Ledjana: Asnjëherë. Pastaj nuk e merr guximin se i rr af.

Atdheu: Unë po u dashurova dhe he lm pi për atë gocë.

Nuk munguan dhe pyetjet intime, kur Atdheu i tha: “Nuk të pëlqen kur eksi tohet dikush pas teje?”, gjë që më pas u kalua vetëm me buzëqeshjen e Ledjanës./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit