9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Përputhen/ Konkurrenti kosovar i jep lamtumirën emisionit, ja çfarë shkruan në rrjetet sociale

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Konkurrenti kosovar Atdhe Xheravina duket se është larguar nga emisioni i dashurisë “Për’puthen”, shkruan Gazeta Express.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në “Insta Story”.

Xheravina duke ironizuar shkroi se i kanë thënë që pas largimit do të ketë një qetësi.

 

“M thoshte @fation.kuqari do gjesh nje qetësi te papame po nuk i besoja”, ka shkruar ai.

 

Kujtojmë që së fundmi konkurrenti nga Kosova është sul muar dhe kërcënuar pas takimeve me konkurrenten Sara.

Ai madje njoftoi se ka marrë kërc ënime përmes telefonit edhe nga Dubai.

 

Ndërsa dje atij iu sulmua edhe lokali./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit