20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

PërPuthen nis pa Antonelën, preket shumë Mevlani: Është një presion i madh

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Puntata e sotme e Për’Puthen ka nisur pa prezencën e Antonelës në studio.

Ajo u largua e prekur të premten pas fotove të Ledjanës dhe Mevlanit ku dukeshin shumë të afruar.

Mevlani ka komentuar veprimin e Antonelës, ku ajo i hapi rrugën Ledjanës.

“Është një presion i madh dhe un e kuptoj që do të ketë një presion të madh në kokë, por ne duhet ti japim forcë vetes, jo të gjithë jemi të fortë që t’i përballojmë”, tha Mevlani.

Ndërsa Ledjana ka thënë se ka diçka më tepër se sa dihet nga të gjithë mes Mevlanit dhe Antonelës përderisa ajo tha që “Ti më ke përdorur”.

“Dua t’i bëj disa pyetje për fjalët ‘Ti më ke përdor’, mendoj që ka dicka këtu përderisa ajo i tha ato fjalë”, tha Ledjana./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit