15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Përputhen/ U puth me Andin, Jasmina befason me komentin në foton e Atdheut

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Takimi i së premtes mes Andit dhe Sarës u duk qartë se shka ktoi deb at të madh, e madje edhe mër zitje.

 

Jasmina nuk e priti aspak mirë këtë takim, pasi Andi u shfaq mjaft i afërt me Sarën, duke e ngr itur në krahë dhe duke e puthur në qafë.

Ajo duket se u zhgënjye nga ky takim dhe i sul moi që të dy në studio. Ajo tha se e ka respektuar Andin deri në fund dhe se ai duhej të bënte të njëjtën gjë.

 

Nga ana tjetër ajo tha për Sarën, që e ka cilësuar si një nga mikeshat e saj. Më pas Jasmina shtoi se nuk mund të ketë shoqëri me të për sa kohë flirton me djalin që vetë ajo ka qejf.

 

E duket se gjërat janë bërë edhe më serioze. Miqësia e tyre pati kri sje aq të madhe, sa tashmë janë hequr edhe nga rrjetet sociale.

Jasmin publikoi në “Instastory” foto me vajzat e “Për’puthen”, duke injoruar totalisht Sarën, të cilën madje e kishte pr erë nga foto.

 

Më pas Sara publikoi në “Instastory” një foto me Andin, krahas së cilës shkruan: “Për ina t të vjehrrës, shkova me mullixhinë”.

 

  • Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur reagimi i Jasminës, e cila ka komentuar në foton që konkurrenti i “Për’puthen”, Atdheu ka postuar në “Instagram”./korrieri.alose

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit