15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Pla gosje me ar më zjarri në Vlorë, 22 vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Mos i humbisni

Me te lexuarat

VLORË– Nuk ka qetësi! Një pla gosje me mjete tw forta zjarri raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Raportohet se një 22-vjeçar është dërguar më urgjencë në spital, por nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e tij.

Po ashtu nuk dihen edhe shkaqet e pla gosjes së tij, ndërsa ende nuk ka një komunikim zyrtar nga ana e Policisë së Shtetit

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 18:26, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, dyshohet se si pasojë e një konflikti të çastit, është dëm tuar me sende të forta në kokë shtetasi R. D., 59 vjeç, banues në Vlorë, i cili është transportuar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes.dosja.al././korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit