20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

”PLAS” Ke pasur dhe nje Gjygj te hapur/ Debat med opinionisteve

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Duke akumuluar ne ”thashethemet” qe ishin bere per Ledjanen qe kjo e fundit ishte e martuar dhe bashkshortin e kishte ne bu rg ne Belgjik.

Arjani duke mbrojtur kte te fundit nga thashathemet i kthehet portaleve / Fatmes qe ka ne dispozicion per thashethemet qe ato bejne . Kjo e fundit i kthet Arjantit per cfar je thirrur ne GJYGJ.

Pjesë nga debati

Arjani: Jeni shumë të ndjekur dhe ka një llumë portalesh që mund të shkruajnë cdo gjë. Nuk kam abuzuar asnjëherë në jetën time dhe kam bërë qindra revista ndër vite dhe nuk jam marrë kurrë me thashetheme, me provokime por jo ti thuash tjetrës “ke burrë” dhe unë ta besoj.

Fatma: Kjo që the për portalet të vlente para se të të plaste bomba në dorë. Tani duhet ta dëgjosh dhe zërin e publikut që duke mos dashur të merresh me thashetheme…

Fatma: Arjan, dëgjo i nderuar që herën tjetër të mos qash prap. Mos u verbo për faktin që je këtu brenda dhe merr cdo gjë për të mirëqenë.

Arjani: Jo. Ti merru me llafe pazari dhe shitësesh dyqane tezgash. Unë merrem me fakte. Cfarë më vijnë mua privatisht, nuk i shikoj fare. Unë jap opinion dhe jam mendimin tim sepse nuk jam investigator, as hetues.

Meridian: Mesazhi më i bukur që ke dhënë është hakërrimi që i ke bërë Fatmës para dy javësh. Më habit cne që ka hyrë kjo dashuri për femrat.

Arjani: Paske bërë dhe ndarje gjinore.

Fatma: Populli thotë “Kur digjesh nga qulli, do i frysh dhe kosit”.

Arjani: Po fryji moj dhe thith sa të duash, por ajo vajzë nuk të ka borxh kur thotë nuk jam e martuar./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit