13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

“Po aty kanë qenë gjithë çunat”, Sindi puth Muratin në prapaskena

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Murati është shprehur sot se Sindi nuk është e afërt ndaj tij në prapaskena.

 

Ndërkohë Sindi ka zbuluar se ka qenë në kafene me djemtë e tjerë kur ka shkuar dhe e ka puthur në faqe.

Murati: Sindi, ti kur vjen nuk thua as Mirëmëngjesi

Sindi: Unë nuk them mirëmëngjes? Unë kam ardhur dhe të kam thënë si nuk më takon dhe ti as nuk je cuar të më takosh.

Murati: Po aty kanë qenë gjithë çunat.

Sindi: Po por unë erdha të të takoj ty. Të kam puthur në faqe./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit