17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Po drejtonin makinën në gjendje të dehur, arrestohen katër persona në Tiranë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tiranë Arrestohen në flagrancë 4 drejtues mjetesh, si edhe procedohen në gjendje të lirë 2 shtetas të tjerë. Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

M. P., 55 vjeç, pasi u kap në flagrancë duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse dhe në gjendje të dehur; •Dh. B., 66 vjeç, A. B., 37 vjeç dhe A. H., 25 vjeç, pasi u kapën në flagrancë duke drejtuar mjetet në gjendje të dehur./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit