17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Policia jep detaje të reja për konfliktin në Kukës, autori u kap me automatik dhe me fishek në gojë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

KUKËS
Detaje të reja zbulohen nga konflikti me ar më në Kukës që mund të kishte shkak tuar dhe vik tima.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se zanafilla e konfl iktit nisi nga dy fëmijët 10-vjeçarë të dy fqinjëve, dhe më pas e vijuan të rriturit.

Behar Elezi në gjendje të de hur mori armën kall ashnik ov, dhe në momentin kur është kapur kishte fi shek në gojë.

Atij iu hoq ar ma nga dora ndërsa Elezi reagoi duke u përle shur me zv/drejtorin e Policisë Kukës dhe një oficer, të cilët e neutralizuan.

Gjithsesi Elezi mundi me kalla shni kov të dëmtojë makinën e fqinjt R.S, si dhe një tjetër që ishte në lëvizje.(BalkanWeb)./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit