20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Presidenti Meta shfaqet pranë detit në Ditën e Verës, ja mesazhi i kreut të shtetit nga Durrësi

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë Ditë Vere në qytetin e Durrësit.

 

Kreu i shtetit ka publikuar një foto nga qyteti bregdetar, ku ai shfaqet i relaksuar dhe i veshur me xhuboks xhins dhe këmishë të verdhë.

“Durrësi, përgjithmonë Pranverë!”, shkruan Meta. Më herët presidenti uroi Ditën e Verës, përmes një mesazhi ku shprehej: “Pas një Dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm! Gëzuar Ditën e Verës!”

 

Kujtojmë që kreu i shtetit Meta ka dhënë edhe më herët mesazhe për një “pranverë kuqezi”, që sipas presidentit do të vijë me zgjedhjet e 25 prillit./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit