9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Pronari i la në kompani me mirëbesim, shqiptari merr xhiron e majme ditore dhe largohet

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një person ka raportuar në polici se punonjësi ka marrë xhiron ditore me vlerë prej 1 mijë e 40 eurove. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Graçanicë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Rasti është kallëzuar dhe po hetohet si “Keqpërdorim i besimit”.

“Graçanicë, 19.10.2021-10:55. Ankuesi mashkull nga Kosova ka njoftuar se punonjësi i tij, mashkull, nga Kosova ka marrë xhiron në vlerë të 1040.99 euro dhe nuk e ka dorëzuar në kompani. Rasti duke u hetuar”, ka bërë të ditur policia./Shqiperiaime.com.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit