8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

‘Pse nuk e pranon lidhjen me Fatjonin?’ përgjigjet Ana, flet edhe për Rinianin (FOTO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish-konkùrréntja Ana Kauri kërkoi këtë të dielë në “Për’puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit.

Ajo u përbàll me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”.

Ana i tregoi konkùrrùntit se kishte fríkë të vepronte lirshëm, pasi kishte màrrë vetëm zhgénjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime. Fillimsht ishte Arbri ai që hòdhi akùza të fòrta mbi Anën, më pas Fatjoni u largua nga “Për’Puthen” pa asnjë sqarim.

Ndàj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë.

Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndaj, Ana vendosi ta ndërprésë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vétme nga “Për’Puthen”.

Mirëpo, ndjékësve në rrjete sociale i ka bërë përshtýpje reagimi i Fatjonit (i cili s’ka pasur asnjë kontakt me Anën), sapo ajo njoftoi largimin nga “Për’Puthen”.

Në postimin e saj, ish-konkùrrénti ka bërë tre emoji duke i futur të gjithë në mendime, madje një pjesë e fansave beson se dyshja ka nisur një lídhje jashtë.

Për më tepër, fotot e fundit të Fationit janë të shkrépura nga një femër (siç dallohet nga hija) dhe të gjithë janë të bindur se bëhet fjalë për Anën.

Së fundmi, Ana në një bisedë virtuale me ndjékësit e saj në Instagram ka sqaruar publíkisht se ajo dhe Fationi nuk janë në një lídhje.

“Flitet që ti e Fationi jeni bashkë, nëse jeni pse se bëni publíke? Përndryshe më pëlqen shumë si njeri”, i ka shkruar ndjékësja.

“Më kanë ardhur shumë pyetje në lídhje me këtë Temë!! Poooor Jo Un dhe Fationi nuk jemi bashkë”, është përgjigjur Ana.

Para se të làrgohej nga ‘PërPuthen’, ish-konkùrréntja sfidoi një ndër djemtë me të cilin pati më shumë tërheqje, Rinanin.

Gjatë bisedës virtuale me ndjékësit e saj në Instagram, ajo deklaroi se nuk gjýkon asnjë njeri për zgjedhjet e tyre, por thjesht Rinani nuk i ka dalë ashtu siç ajo e príste.

“A mban ínat me Rinianin që nuk pranoi të vinte me ty dhe kjo do të thotë që ai është për show aty?”, e pyeti një ndër ndjékësit.

“Joo… Nuk gjýkoj asnjë njeri për zgjedhjet që bën. Thjesht nuk më doli siç e prísja”, u përgjigj Ana.

Kujtojmë se dje në “Për’puthen” u publikuan pamjet që nuk janë parë nga publiku pas largimit të  Anës.

Ajo është përbàllur sërish me Rinianin dhe të dy kanë shkémbyer disa fjalë me njëri-tjetrin.

Ai është shprehur se nuk e ka menduar kurrë largimin e saj. Ndërsa Ana tha se u zhgénjye pak, sepse kishte besim se Riniani do të dilet jashtë me të./juda.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit