20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Pyetësorë: Pas shkarkimit të Ilir Metës a meriton të jetë Pandeli Majko President i vendit ? Votoni në sondazh

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Sondazh i bërë online në ditët në vijim, shqiptarët do të votojnë dhe do shohim përfundimin se a është përgjigja pozitive apo negative në lidhje me çështjen President .

Shume njerëz kanë thënë se në keto zgjedhje Meta i bëri gabimet e veta dhe deklarata e tij nxi.tën shum reagime nga faktori ndërkombëtarë dhe ai vendor.

Pikërisht tani pas votës kundër presidentit në kuvend dhe defakto ndodhi dhe shkarkimi i tija me këtë rast kemi edhe krijuar sondazhin gjithkombëtarë se a është momenti dhe koha që Pandeli Majko të mer pozitën e Presidentit të vendit./gazetaz.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit