11.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Qindra humbje jete dhe me mijëra raste të reja, Italia nuk gjen dot qetësi nga koronavirusi

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali kanë humbur jetën 246 pacientë me Covid-19.

 

Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 170,633 teste të realizuara, kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 13,114 persona.

Ndërsa vijon fushata e vaksinimit, rastet ende nuk shënojnë një ulje të infeksioneve./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit