20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Rama i mahnitur nga transformimi i bulevardit “Zogu I”: Çfarë kënaqësie të kalosh në mbrëmje aty!

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga transformimi i Bulevardit “Zogu I”.

Ai shkruan se është kënaqësi të kalosh tani në këtë zonë, sidomos gjatë mbrëmjeve, teksa thekson se gjithë investimi i kryer i ka rritur vlerën pronës.

Ai shkruan se është kënaqësi të kalosh tani në këtë zonë, sidomos gjatë mbrëmjeve, teksa thekson se gjithë investimi i kryer i ka rritur vlerën pronës.

“Çfarë kënaqësie të kalosh në mbrëmje në Bulevardin Zogu I, kur ka përfunduar tanimë projekti i Rilindjes Urbane që i ka dhënë aksit historik një vezullim mbresëlënës – pa llogaritur rritjen e mënjëhershme të vlerës së pronës së banorëve e të tregtarëve të krejt zonës #PunëJoGjumë

SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.

Bulevardi “Zogu I” është transformuar rrënjësisht, përdoret si shëtitore, me sheshe të vogla dhe fasada të unifikuara të ndërtesave./tmaedites.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit