20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Rikthehen ne perputhen Shqipja dhe Fatjoni?

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pak minuta na ndajne nga fillimi i Perputhen Prime ku duket se paska shume surpriza.

Pak dite me pare Ana dhe Fatjoni kane publikuar story nga Top Channel ku ngriten shume dyshime cfare do te benin bashke. Ana prezantoi nje dite ne vend te Bores. Kurse Fatjoni eshte sonte i ftuar.

Gazetarja Jonida Aliçkolli do te jete sonte opinioniste se bashku me Elona Duron dhe Arjan Konomin ne Perputhen Prime. Ajo ka publikuar nje video te Shqipes dhe Fatjonit ne skene.

Po po sic e lexuat Shqipja eshte rikthyer serish ne Perputhen. Pas gjithe vrerit dhe te keqijave qe nxorri per produksionin ata e kane thirrur serish. Nuk dihet cdo beje Shqipja e Fatjoni sonte por mesa duket te gjithe ata qe shajne produksionin serish e kane nje vend ne Perputhen./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit