13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

Rrëshqitje dherash dhe rënie gurësh në aksin Vlorë- Orikum, policia merr masat e para

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në aksin rrugor Vlorë- Orikum ka rrëshqitje dherash dhe rënie gurësh, si pasojë kohës së keqë që ka mbërthyer vendin tonë që në mëngjes.

Mësohet se ky incident ka ndodhur saktësisht në vendin e quajtur Kalaja, duke vënë në rrezik automjetet që përshkronin rrugën. Në këtë orar, rikujtojmë se mund të kalojnë vetëm makinat që kanë autorizim.

Në terren ka mbërritur policia e Vlorës, ku kanë vendosur sinjalistikën përkatëse në rrugë./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit