17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Rudina Dembacaj nuk përmbahet, shfaq momentet intime me Mark Frrokun

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Që kur moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj pranoi se ishte në një lidhje me Mark Frrokun i gjithë rrjeti vloi për të mësuar më shumë për lidhjen e tyre.

Ajo cfarë ka shtuar kuriozitetin më së shumti është dëshira për të parë Mark Frrokun në një tjetër dimension, atë më romantik dhe intim. Rudina së fundmi ka shpërndarë disa foto ku shihet e ulur në prehrin e Markut si dhe një tjetër ku ata shkëmbejnë puthje.

Këto sigurisht që janë komentuar shumë në rrjet dhe Rudina e shfaq me krenari partnerin e saj duke na treguar se sa shumë të dashuruar janë./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit