17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Sara fotografohet në krah të Erit direkt pas përjashtimit të tij nga Për’puthen, çpo ndodh?(FOTO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pas përjashtimit nga Për’puthen, Eri është shfaqur nën shoqërinë e Sarës, e cila mungoi në Për’puthen Prime të dielën.

Vetë Sara ka postuar në Instagram një video përkrah Erit, ndërkohë që i thotë të tregojë tatuazhet. Ata të dy shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe kështu kanë lindur dyshimet nga publiku se mos ndoshta mes tyre po lind diçka.

Eri dhe Dori u përja.shtuan nga emisioni pas një she.rri të tur.pshëm. Dy djemtë u kapën fillimisht me fjalë dhe jashtë studios situata preci.pitoi në dh.u.në fizike, ndërsa pamjet u publikuan në emision të dielën./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit