20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Sara i sulet Jasmines: S’jam si ty qe perqafohem ne dhomat e zhveshjes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Diten e sotme pas debatit te Jasmines qe eshte shprehur e irrituar ndaj takimit te Andit dhe Sares nuk kane munguar akuzat.

Jasmin eshte shprehur: shyqyr mbushet barkun se koken e keni bosh.

Kaq mjaftoi qe te shperthejne te bertiturat ne studio dhe Sara e ka nxjerre zbuluar Jasminen.

”Sa per respektin mos me trego mua ti qe zhvishesh e perqafohesh ne dhomat e zhveshjes”- ka thene Sara.

Fraze te cilen Jasmina e ka shpjeguar duke thene se Jasmina dhe Atdheu perdorin te njejten dhome nderrimi por s’jane nderruar bashke. Nderkohe qe Sara shprehet se jane perqafuar dhe nderruar se bashku ne dhome, pra kane qene lakuriq prane njeri tjetrit.

Gjithashtu Andi e ka paralajmeruar se nese vazhdon me ofendime Jasmina gjerat mes tyre do te thyhen!./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit