8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

“Së shpejti lajme nga fronti i luftës…”, kryeministri Rama paralajmëron

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kryeministri Edi Rama shkruan në “Facebook” se së shpejti do të japë lajme të mira.

Sipas kryeministrit, bëhet fjalë për luftën kundërkorona virusit, dhe pikërisht te sigurimi i dozave të tjera të vaksinave.

“#ShqipëriaBuzëqesh🌼 Së shpejti lajme të mira nga fronti i luftës për sigurimin e dozave të tjera të vaksinave😊”, shkruan Rama./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit